O FIRMIE AGNI

CO POWODUJE, ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI

AGNI powstała w 1978 jako zakład fotograficzny. W 1994 roku firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję i usługi poligraficzne. Obecnie, AGNI to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie poligrafii offsetowej, cyfrowej oraz fotografii. Dzięki wieloletnim doświadczeniom gwarantujemy profesjonalną jakość wydruku przy jednoczesnym zachowaniu terminowości powierzonych zadań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie powierzonych nam zadań.

Member 1

Druk Offsetowy

Druk Offsetowy

Zajmujemy się drukiem książek dla indywidualnych odbiorców jak i dla wydawnictw. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość wydruku publikacji książkowych również w niskich nakładach. Wykonujemy wszystkie czynności związane z wydaniem pozycji książkowych od składu do oprawy introligatorskiej.

Member 2

Druk Cyfrowy

Druk Cyfrowy

Specjalizujemy się w nowoczesnym druku cyfrowym. Oferujemy usługi w zakresie druku wizytówek, ulotek, katalogów, magazynów, teczek firmowych, plakatów, etykiet i opakowań. W przypadku druku niskonakładowego gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji - z własnego projektu wydruk możliwy jest w ciągu jednego dnia.

Member 3

Fotografia

Fotografia

Posiadamy profesjonalne studio i labolatorium fotograficzne. Robimy profesjonalne sesje zdjęciowe w studio, jak i w plenerze - rodzinne zdjęcia, chrzty, śluby, sesje prywatne. Prowadzimy także fotografię biznesową - gwarantując tym samym tworzenie wizerunku firmy. Odnawiamy także stare fotografie i wywołujemy zdjęcia w godzinę!

Ponad

0

Ukończonych Projektów
Ponad

0

ZROBIONYCH ZDJĘĆ
Ponad

0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Ponad

0

WYDRUKOWANYCH STRON

USŁUGI INTROLIGATORSKIE

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym do obróbki introligatorskiej wydrukowanych materiałów takimi jak maszyna do foliowania, nacinarka do etykiet samoprzylepnych, maszyna bigująca, złamywarka, zszywarki, sztanca, gilotyna i oklejarka.

TWORZENIE WIZERUNKU

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem wizerunku firm i osób prywatnych. Począwszy od profesjonalnych sesji zdjęciowych, poprzez wizytówki, foldery reklamowe, na pełnym brandingu kończąc - logotypy, strony www, pełne katalogi firmowe.

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

Na przełomie kilkudziesięciu lat istnienia firmy, AGNI zyskała sobie przychylność klientów i firm. Podczas tylu lat współpracy z Wami nasza firma była wielokrotnie nagradzana, a także otrzymywałą spore pochwały i wyróżnienia.