OFERTA

ZOBACZCIE, CO MAMY DO ZAOFEROWANIA

Specjalizujemy się w druku offsetowym jak również nowoczesnym, niskonakładowym druku cyfrowym. Oferujemy usługi w zakresie druku wizytówek, ulotek, katalogów/magazynów, teczek firmowych, plakatów, etykiet, opakowań, itp. W przypadku druku niskonakładowego zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji - z własnego projektu wydruk możliwy jest w ciągu jednego dnia.

Blog Image Jako oficyna wydawnicza zajmujemy się również drukiem książek dla indywidualnych odbiorców jak i dla wydawnictw. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość wydruku publikacji książkowych również w niskich nakładach. Wykonujemy wszystkie czynności związane z wydaniem pozycji książkowych od składu do oprawy introligatorskiej. Wydruki dokonujemy zarówno z powierzonych materiałów, czuwając nad poprawnością przygotowanych plików, jak również oferujemy możliwość sporządzenia projektu do zadanych prac. Dysponujemy profesjonalnym studiem graficznym, które oferuje państwu usługi w zakresie projektowania, przygotowania oraz wszelkich dodatkowych prac związanych z wykonaniem i drukiem materiałów graficznych czy reklamowych.

Blog ImageOferujemy możliwości uszlachetniania druku takie jak foliowanie(błysk lub mat), lakierowanie punktowe, lakier UV itp. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym do obróbki introligatorskiej wydrukowanych materiałów takimi jak maszyna do foliowania, nacinarka do etykiet samoprzylepnych, maszyna bigująca, złamywarka, zszywarki, sztanca, gilotyna i oklejarka. Dzięki wieloletnim doświadczeniom gwarantujemy profesjonalną jakość wydruku przy jednoczesnym zachowaniu terminowości powierzonych zadań . Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta , pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie powierzonych nam zadań.